#1 2014-05-08 19:58:37

Dargemier

Były Oficer Gildi [PiP]

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 153
Punktów :   

MMO

Ostatnio na Chatboxie  pojawiła  się myśl ze może udało by się zebrać wspólnie w jakimś innym MMO powiem szczerze ze ja jestem jak najbardziej otwarty na propozycje i ze swojej strony postaram się jakoś przybliżyć znane mi tytuły które być może zainteresowały by pozostałych z naszej ekipy

-Final Fantasy XIV Realm Reborn ( cena w okolicach 70 zł + po 30 pierwszych dniach trzeba kupić abonament 70-80zł na 2 mce ) - nie jestem wtajemniczony za bardzo w rozgrywkę może elifk nam za jakiś czas coś by przybliżył

-Aion (darmowy)  - Według mnie stara szkoła  robienia mmo z dosc nieciekawym i monotonnym początkiem  który dla mnie  już 2 razy stanowił przeszkoda moze to dlatego ze nie było z kim  wspólnie grac  darmowe konta maja spore ogranicznia czasowe jezeli chodzi  o wstep na insty a sam item shop oferuje taki rzeczy jak powiększenie bagow czy tez itemki podnoszcze drop rate 

-World of Warcraft  ( Cena całosci 120 zł  + w niedalekiej przyszloscie 120 zł za kolejny dodatek  + abonament 90 zł  2-mca )  Jedno z najstarszych wciaz skupiajcych duza liczbe graczy mmo  wiele instancji podzielonych na 2-3 tryby trudnosci + end content składający sie z raidow 10-25 osobych  które mozna robic tez w miejszych gupach na jedym poziomie trudnosci 

-Wildstar ( Cena 150 zł + 90 zł abo 2 mca)  Klon wowa niestety nie moge wiele powiedziec na razie o tej grze bo jak do tej pory jest wtylko w wersji  beta teraz  od 8 przez 10 dni jest otwerta beta kazdy moze sciagnac i zagrac z tego co rozumiem gra jest porownywana do wowa  wiem ze na poztek dotajemy okolo 8 dungow + trym adwentre nie wiem co to  + 2 raidy jeden dla 20sobo 2 dla 40 

-Star Wars The Old Republic ( Darmowy + item shop  )    gra moze ciekawe niestety item shop mnie odrzucił  po tym jak wyczytałem na forach ze zeby uzywac fioletowych itemkow trzeba kupic unlock w item shopie   tak wiec wiele  nie moge powiedziec o tej grze

-The Elder Scroll Olnline (120 zł  + abonement 90 zł 2 mce ) nowa gra od bethesty niestety tak jak w przypadku finala nie wgłebiałem sie na tymle zeby powiedziec cos wiecej o mechanice i czy jest cos ciekawego do robienia po wbicu maksymalnego lvl wiem tylko tyle ze sa gildie magow złodziejki w ktrych lvl zapewnia nam dodatkowe  skile i umiejetnosci

-Tera ( Darmowa )  i tutaj tak na prawde nie mam zielonego pojecia o grze jak i o wymuszniach  płatnosci na graczach jak poczytam to uzupełnie   notke

I jezeli o mnie chodzi to z mmo  na tym by sie moja wiedzia skonczyła ale moze ktos zna jeszcze jakis inne ciekawe tutuły ktore by zainteresowały pozostałych 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl